Bağcılar Bayan Apart

Bağcılar Bayan Apart

Bağcılar Bayan Apart arayanların faydalanabileceği, bölge hakkında bazı bilgiler

İstanbul’un en kalabalık semtlerinden Bağcılar, yüzölçümü açısından da çok büyük mahalleleri kapsamakta. Özellikle çalışan bayan, memur, özel sektör personelleri bu Bağcılar ve çevre semtlerde yoğun bir şekilde iş dünyasındaki etkin rollerini oynamaktadırlar.

Bağcılar nerededir?

Bağcılar semti İstanbul’un güneybatısındadır. Ulaşım ve iş imkanları geniş bir bölge olmakla birlikte pek çok büyük firma plazasının bulunduğu fabrikalar, yaşam merkezleri, rezidans ve sayısız büyük şirketin de mesken tuttuğu Mahmutbey mahallesi bölgenin iş merkezi halini almıştır. Öyle ki Güneşli mahallesini de dahil ettiğinizde kaliteli hatta ünlü otellerin bile burada yer edindiğine şahit olacaksınız.

Bağcılar’a komşu semtler

Bağcılar aynı zamanda Bahçelievler, Güngören, Esenler, Başakşehir, Küçükçekmece gibi semlere komşudur. Bu semtlerden ulaşım oldukça kolay olmakla birlikte özellikle Bahçelievler’den Metro vasıtasıyla ulaşım imkanınız da bulunmakta.

Bağcılar Bayan Apart

Bağcılar Bayan Apart

Bağcılar’a Metro Gider mi?

Evet, Bağcılar’da çeşitli bölgelere ulaşabilme adına 3 adet metro durağı bulunur.

Bağcılar Metro İstasyonu
Kirazlı Metro İstasyonu
İstoç Metro İstasyonu

Bu istasyonları kullanarak en yakındaki Bahçelievler’e, Şirinevler’e ya da civar semtlere ulaşabilirsiniz.

Bağcılar’da Çalışan Bayana Apart, Yurt ya da Eşyalı Daire Bulabilir miyim?

Evet.
Eğer Bağcılar ya da Mahmutbey’de çalışan bayansanız. Önemli olan evinizin sadece iş yerinize yakın olması değildir. Pek çok kişi iş yerinin bulunduğu muhitten hoşlanmadığı için civardaki semtlerde bir kız yurdu, bayan apart ya da stüdyo daire tercih ediyor. Evinizin sadece işinize yakın olması değil, aynı zamanda sosyal yaşantınızı sürdürebilmeniz ya da farklı ihtiyaçlar doğrultusunda İstanbul merkezine yakın olması çok önemlidir. Bundan dolayı E5 ve metrobüse daha yakın semtleri tercih etmek isteyebilirsiniz. İşte burada güzel bir haber var…

Şirinevler’e ulaşım

Bahçelievler’e bağlı Şirinevler Mahallesi ulaşıma yakın konumu, çok çeşitli alışveriş imkanı ve “her yere yakın” olmasıyla pek çok çalışan bayan adına tercih sebebi olmuştur. Son 1 yıla kadar bayan kabin memurlarına sıklıkla ev sahipliği eden Şirinevler hem metro, hem metrobüs, otobüs ve minibüsleri tamamen aynı bölgede toplayan yegane semttir. Bağcılar ya da Avcılar fark etmeksizin Şirinevler’den istediğiniz yere kolayca istediğiniz araçla ulaşabilirsiniz.

Şirinevler’de apart, yurt, pansiyon, eşyalı daire

Şirinevler pek çok bayan çalışan tarafından da ulaşım imkanları ve merkeziyeti sebebiyle tercih edilmektedir. Haliyle kiralık ev, apart, yurt, pansiyon, stüdyo daire, eşyalı daire arayan her gün onlarca kişi bulunuyor. Bu talebe karşılık verebiliecek güvenilir bir yer bulma konusu ev arayanlar için malesef stresli bir süreç.

Şirinevler kız yurdu, bayan apart, kız öğrenci evi …

Canfes Apartmanı’nda sadece eşyalı daire kiralanır. Tercihen sadece çalışan ya da öğrenci bayanlara kiralama yapılır. Kiralamalar günlük değildir. Uzun süreli kontratlı şekilde dairenizi aracısız sahibinden kiralarsınız. Şehrin ortasında, karmaşadan uzak hissedebileceğiniz bir eviniz olsun istiyorsanız arayabilirsiniz.

Detay ve Randevu için 0212 551 19 48

Share this post