bahçelievler kız yurdu

bahçelievler kız yurdu

İstanbul, Bahçelievler‘de bulunan bir çok iş imkanı ve civardaki üniversitelerin fazlalığı dolayısıyla Bahçelievler, Şirinevler ve Yenibosna’da ev,apart ve kız öğrenci yurdu arayışları oldukça fazladır. Bahçelievler kız yurdu arayan çok sayıda öğrenci veya çalışan bayan için adeta her yere yakın ve ulaşım kolaylığıyla bilinen Şirinevler‘deki Canfes Apartmanı’nda kiracıların tümü bayan üniversite öğrencisi, akademisyen, özel sektör personeli, kamu personeli (memur) veya benzeri meslek gruplarından bayan çalışandır.
Huzur odaklı yapısıyla kiracılarına güven veren adeta kendi eviniz gibi hissedebileceğiniz bir imkandan siz de faydalanabilirsiniz.
Özellikle İstanbul dışından  atama ile gelen kamu personelleri için kısa, kolay ve güvenilir bir şekilde komisyonsuz aracısız sadece sahibinden daire kiralama imkanı günümüz şartlarında büyük kolaylık sağlayacaktır. Apartmanımızdaki daireler yüksek kapasiteli apartlar veya yurtlarla karıştırılmamalıdır. Binamız 5 katlı ve 10 dairelidir. Asansörlü, metro ve metrobüse sadece 3 dakika uzaklıkta ve tam olarak merkezi bir lokasyonda bulunur. Kiracılara ait manyetik kartlarla katlara ulaşım mümkün olup kartı olmayan yabancıların habersizce girmesinin önü alınmıştır. Aynı zamanda giriş dahil tüm katlarda kamera sistemi bulunmaktadır.

Bu bilgiler ışığında gözünüzde canlanan sıcak, nezih ortam Canfes Apartmanı’ndaki bir daire olabilir.

Detaylı bilgi ve randevu için 0212 551 19 48‘i arayabilirsiniz.

Share this post