Bahçelievler Şirinevler Kız Yurdu – Apart

7/24 Güvenlik

Kablosuz İnternet

TV

Buzdolabı

Bayanlara Özel Canfes Apartmanım ve En İyi Fiyatlar ile Sizlerle

Canfes Apartman E5 ‘ e 5 dakikalık yürüyüş  mesafesindedir. Canfes Apartman 2009 – 2010 yılları arasında deprem yönetmenliğine göre güçlendirilmiştir. Canfes Apartman 2010 yılı Ağustos  ayından itibaren bina sahibi İbrahim  Yaşar  Şen’ in  şirketi olan NARŞEN TEKSTİL TİC. SAN. VE LTD. ŞTİ. tarafından güvenli, konforlu ve huzurlu bir ev ortamı  olacak şekilde sadece bayanlara (öğrenci ve çalışan bayan) yıllık kontrat yapılarak kiraya başlamıştır.

Tüm kiracılarımız  Canfes Apartman’ a girdikten sonra  asansöre binmeden önce  giriş kartlarını fotosel kapıdan okutarak dairelerine giriş sağlarlar. Daire içleri hariç  apartmanımızdaki tüm katlar 7/24 kamera sistemiyle kontrol edilmektedir. Ayrıca  binamızdaki kiracılarımızın daha huzurlu ve güvenli  olması için gece bayan personelimiz bulunmaktadır. Canfes Apartman’  nın  5 katında  karşılıklı 70 metre kare 2 şer daire bulunmaktadır.

Her dairede 1 adet ön cepheye bakan mutfak ve banyosu içinde olan 1 oda vardır. Oda içinde mutfak tezgahı, çamaşır makinesi, buzdolabı ve televizyon bulunur. Koridor üzerinde banyo, tuvalet, mutfak bulunmaktadır. Arkada 24 – 26 metre kare genişliğinde  oda mevcuttur. Mutfak içinde doğalgazlı ocak, çamaşır makinesi, buzdolabı vardır. Banyo için de tekneli duş kabini, lavabo ve klozet bulunmaktadır. Oda içerisinde 2 adet  kişiye özel kendi giysi dolabı, yemek masası, bilgisayar masası, komidin, yatak ve kitaplık vardır. Her dairenin arkasında 2 dairenin ortak kullandığı bir balkon bulunmaktadır. Balkonda 2 daire için ayrı kombileri vardır.

Tüm dairelerimizde elektrik, iski, doğalgaz, internet giderleri dairelerde oturan kiracılarımız tarafından ödenmektedir. Tüm dairelerimizin temizliği kiracılarımıza aittir. Kiracılarımız isterlerse temizlikçi bulma konusunda yönetim olarak yardımcı oluruz. Temizlik ücreti kiracılarımız tarafından ödenir, temizlikçinin iş takibi de kiracılarımız tarafından yapılır.

İstanbul bahçelievler de bulunan sadece bayanlara özel kız yurdumuz yıllardır kaliteli hizmetini sürdürmektedir . Konum itibari ile Şirinevlerin atatürk hava alanı ve Aydın Üniversitesi  ,yeni yüzyıl üniversitesi , Florya ,Kültür üniversitesi ,bakırköy yakın olması bulunduğumuz bölgede Metro , Metrobüs ve otobüs duraklarının olması her zaman canfes apartmanı değerli kılmıştır . Sizde her yere yakın ve güvenli bir istanbul Kız yurdu

kültür üniversitesine yakın yurtlar,istanbul kız yurtları,İstanbul kız Apartı