Bakırköy Apart Kız Öğrenci Yurdu

Bakırköy Apart Kız Öğrenci Yurdu

Bakırköy Apart Kız Öğrenci Yurdu

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mayıs ayının son günü Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı’nın ardından normalleşme takvimi açıklamaları kapsamında, üniversitelerin, 2021-2022 eğitim öğretim yılı akademik takviminin 13 Eylül itibarıyla başlayacağını bildirmişti.

2021-2022 Eğitim Öğretim yılı oldukça heyecanlı başlayacak gibi görünüyor. İstanbul dışından okumak için gelen kız öğrenciler ve ailelerinin kalacak yer bulma konusundaki araştırmaları başladı bile!

Ayrupa  Yakası’nda Okuyan Kız Öğrenciler İçin Alternatif İmkanlar

Bahçelievler Şirinevler Canfes Apartmanı, okuyan ya da çalışan bayanlara kalabalık olmayan bir ortamda ev imkanı

Bakırköy Apart Kız Öğrenci Evi

sunmakta. Tercihen sadece bayanların kiracı olarak konakladığı Canfes Apartmanı, 10 dairesiyle siz değerli kız öğrcilener için aradığınız sakin, ferah ortamı ve güven hissini yaşamanıza olanak tanır.

Bakırköy Apart Kız Öğrenci Evi

İstanbul’un orta yerinde Metro-Metrobüs‘ün hemen yanıbaşında bir eviniz olabilir. Canfes Apartmanı Ataköy-Şirinevler Metro ve Metrobüs durağına sadece 250 mt. mesafede bulunur. Yürüyere ulaşabileceğiniz Kültür Üniversitesi yanısıra kapı önünden minibüsle kısa sürede varabileceğiniz Bakırköy Altınbaş Üniversitesi Sağlık Yerleşkesi de yakın üniversiteler arasında yer almaktadır. Metro veya Metrobüs ile gidebileceğiniz tüm üniversiteleri yanıbaşınızda bilin.

Sizi Anasayfamızda görmek isteriz.

 

Görseller için BURADAN

Share this post