İstanbul Apart

İstanbul Apart

İstanbul Apart

Ataması yapılan memurlar, kamu personeli, öğretmen, çalışan bayan için her yere yakın uygun daire, apart, kız yurdu, 1+1, 1+0, stüdyo daire

İstanbul Apart

 

Mutfağı, banyosu ve ferah yaşam alanıyla sizlere davetkar bir hava sunan bir evde, istediğiniz her yere kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir semtte, üstelik bu semtin en işlek kısmında, toplu ulaşıma yakınlığı sayesinde sizi hiç zorda bırakmayacak bir lokasyonda yaşamak istemez misiniz?

Canfes Apartmanı Bahçelievler Şirinevler bölgesinde E5 Karayolu’na 250 metre mesafede bulunan, bölgenin alışveriş merkezi haline gelmiş bir konumda bulunmasıyla sizi hiç bir şartta yarı yolda bırakmayacak imkanlar sunar.

Daireler içerisinde bulunan mutfağınızda kendinizi evinizde hissedin. Ev yemekleriyle daha sağlıklı beslenebilir herhangi bir restoran ya da kantine ihtiyaç duymazsınız. Buralar sizin her gün uğradığınız değil, istediğinizde değişiklik amaçlı gittiğiniz mekanlar olur. Yakınlarda bulunan büyük marketler, kasap ve manavlardan istediğiniz ürünü alıp rahalıkla ellerinizle yemek yapıp tüketebileceğiniz, dışardan yemek zorunda olmayacağınız ferah bir mutfak.

 

 

Bir çok insan için bu mekanların sadece kendilerine ait olması olmazsa olmazlar arasındadır. Bunun farkında olarak tüm dairelerin içlerinde mutfak banyo mevcut, kullanıma hazırdır. Her daireye ait kombi sayesinde sularınız hep sıcak eviniz hep kullanıma hazırdır.

Dairelerde buzdolabı, çamaşır makinesi, ocak, davlumbaz standart olarak bulunmakta ve her zaman kullanıma hazırdır.

 

 Toplu taşıma konusunda tüm imkanları ayaklarınıza seren eşsiz lokasyonumuza 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede kafanız rahat bir şekilde sosyal hayatınıza devam edebilir, dilediğiniz zaman diliminde evinizde olabilirsiniz.

Canfes Apartmanı 7/24 güvenli bir yaşam alanı sunar. Sadece bayanların konakladığı apartmanda bayan bir gece görevlisi sabaha kadar sizlere refakat eder, giriş ve çıkışların kontrolünü sağlar. Aynı zamanda apartmanınız hep temiz ve huzurludur. Evinize adımınızı attığınızda kendinizi gerçekten güvende hissedebilirsiniz.

Daireler maksimum 3 kişinin konaklaması için uygun ortam sunmaktadır. Büyüklüklerine göre değişen kapasiteleri size en iyi fiyata en uygun kiralama imkanı sağlar.

Bize ulaşın…

Share this post