İstanbul Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Kız Öğrenci Yurdu

Canfes Apartmanı 2010 yılından itibaren bayan öğrenci ve çalışanlara konaklama hizmeti sunmaktadır. İstanbul Şirinevler bölgesinde bulunan Canfes Apartmanı maksimum 34 kişilik kapasitelidir. Şirinevler Fetih Caddesinde bulunmaktadır. Şirinevlerin en canlı caddesi olan Fetih Caddesi, metro, metrobüs, otobüs duraklarına sadece 2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

İstanbul Kız Öğrenci Yurdu

Canfes Apartman da Üniversite öğrencileri dışında çalışan bayanlar da konaklayabilmektedir. Hemşireler, hostesler, memurlar, öğretmenler. Kısaca her sektörden bayanlara açık bir apartmandır. Güvenliğiyle de kiracılarına büyük ölçüde rahatlık sağlamaktadır.

İster tek kişilik daireler de isterse ortak 2 yada 3 kişilik daireler de konaklayabilir, kedi evinizde gibi keyfini çıkarabilirsiniz.

Canfes apartman güvenliğin yanı sıra nezih ve sessiz bir yapıya sahiptir. Gece bina da bayan gece personeli nöbette,  gündüz de yönetim ofisinde yöneticiler mevcuttur.

  

Canfes Apartman’ nın tüm katları 7/24 kamera sistemiyle görüntülenmektedir. Kiracılar bina kapısından girdikten sonra fotosel kapıdan kendi kartlarını manyetik okuyucudan okutarak dairelerine çıkış sağlarlar. Her kiracının kendine ait anahtarları mevcuttur. Böylelikle yabancılar ve satıcılar kesinlikle binaya giriş yapamaz.

Share this post