İstanbul Kız Öğrenci Yurtları

İstanbul Kız Öğrenci Yurtları

İstanbul Kız Öğrenci Yurtları

İstanbul’un en işlek semtlerinden biri olan Bahçelievler, Şirinevler’de hem güvenli hem huzurlu hem de her yere yakın bir apartmanda eviniz olsun ister misiniz?

Canfes Apartmanı metro, metrobüs, otobüs durakları ve minibüs duraklarına 1 ile 3 dakika arasında yürüyebileceğiniz, günün geç saatlerine kadar, hatta metrobüs sayesinde 24 saat ulaşabileceğiniz ana artere sadece 250 metre mesafede eşsiz bir konuma sahiptir.

İstanbul Kız Öğrenci Yurtları

Alışveriş, giyim ve yiyecek-içecek imkanı bol olan, apartmandan dışarı adımınızı atar atmaz sayısız mağazayı barındıran çarşı bölgesine girersiniz. Tam karşısındaki ATMler, 0-5 dakika içerisinde ulaşabileceğiniz Türkiye’nin önde gelen bankaları, ve bir çok kurumsal firmanın servis güzergahının kullanıldığı Mahmutbey Cd.’ne yakınlığıyla ulaşamayacağınız hiç bir imkan yok.

Canfes Apartmanı çalışan veya öğrenci bayanların güvenle konaklayabileceği, güvenlikli, temiz, asansörlü, manyetik kartla giriş sağlanabilen bir aile apartmanı ortamı sunar. Kız yurdu, yurt, apart, öğrenciye ev, stüdyo daire, 2 kişilik, 3 kişilik, tek kişilik daire, 1+1, ev arkadaşı arayan tüm bayan bireyler için 7/24 güvenli, huzurlu, nezih, temiz bir aile apartmanı sıcaklığında alternatif konaklama imkanı arayan tüm bayan bireyler için uygundur.

 

 

Share this post