İstanbul Kız Yurdu

İstanbul Kız Yurdu

İstanbul Kız Yurdu

İş, örgün öğrenim ve kurs imkanlarının bol olduğu İstanbul’u bu amaçla her dönem bir çok öğrenci, kursiyer ya da çalışan bayan ziyaret edip konaklayacak güvenli bir yer aramakta. Bu noktada, bulunulan lokasyona en yakın ev, apart, kız yurdu, öğrenci yurdu, ev arkadaşı, otel, pansiyon önem arz etmekle birlikte güvenilir bir yer bulabilme konusu özellikle bayan bireyler için bir arayıştan çok problem halini almakta.

 

 

İstanbul Kız Yurdu

Canfes Apartmanı bulunduğu eşsiz lokasyon, ilgili bina yönetimi ve güvenlikli ortamıyla sizlere her daim konaklayabileceğiniz uzun dönem kiralık daireler sunar. Canfes Apartmanı eşsiz konumu ve ulaşım imkanları sayesinde metro, metrobüs, otobüs, minibüs gibi tüm ulaşım vasıtalarıyla her yere yakın bir binadır.

 

Canfes Apartmanı Bahçelievler Ataköy Şirinevler metro-metrobüs durağına 250 metre mesafede ana cadde üzerinde kaliteli kiracı profiline sahip huzurlu bir binadır. İstanbul avrupa yakasında apart, kız yurdu, otel, pansiyon, ev arkadaşı, 1+1 daire, stüdyo daire arayan tüm çalışan ya da öğrenci bayanlar için güvenlilir ortam, alternatif konaklama imkanı ve aile apartmanı sıcaklığı bir arada.

Share this post