İstanbul Kız Yurtları

İstanbul Kız Yurtları

İstanbul Kız Yurtları

Her yıl büyüyen iş imkanları ve üniversiteler sebebiyle İstanbul’a talep sürekliliğini korumakta. Şehir dışından gelen öğrenci ve çalışan bayan bireyler için iş yeri ya da okula yakın konumda ev, apart, yurt, kız yurdu, pansiyon, ev arkadaşı, stüdyo daire, 1+0, 1+1, rezidans bulma çabaları kimi zaman güzel sonuçlar verememekte. Buna rağmen yeme içme gibi temel ihtiyacımız olan barınma ihtiyacı alternatiflerden bir tanesinde karar vermemiz gerektiği konusunda sürekli sinyal vermektedir. Bu gibi durumlarda arama kriterlerinizi maalesef daraltmak ve bazı isteklerimizden vazgeçerek yeni değerlendirmeler yapmak zorundayız.

Bu noktada alternatif konaklama imkanı sağlayan Canfes Apartmanı, hem her yere yakın hem güvenli, hem aile apartmanı sıcaklığında hem de uygun daireleri ile yeni bir fikir olmaktadır. 

Kendinize ait mutfak, banyo, buzdolabı ve çamaşır makinesini kullanın. Evinizden çıktığınız andan itibaren sınırsız ulaşım imkanı ve alışveriş noktası, tek araçla gidebileceğiniz havalimanı, otogar, onlarca eğitim birimi, üniversite, hastane ve kamu sağlık birimleri gününüzü yolda geçirmemenize fırsat sunar.

Canfes Apartmanı Bahçelievler, Ataköy, Şirinevler’de E5 Karayolu’na 250mt. mesafede temiz, güvenli, nezih bir binadır. Çalışan bayanlar, hostes, kabin memuru, uçuş planlama eğitim programı, memur personel ve kursiyerlerin tercih edebileceği havalimanı ve uçuş okuluna                                                                                    yakın konumdadır.

İstanbul Hostes Apartmanı

Bakırköy Devlet Hastanesine Yakın Bayan Apartmanlar

Share this post