Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Tüm bayanların güvenle konaklayabildiği Canfes Apartmanı yeni yılda da sizlere yeni fırsatlar sunmakta. 2019 da yepyeni bir ev arayışındaysanız hemen Canfes Apartmanı ziyaret edip, şimdiden konaklamak istediğiniz dairenizi ayarlayabilirsiniz. Canfes apartmanı çalışan ve tek yaşamayı tercih eden tüm bayanlara; sağlık personelleri,hostesler, memurlar, öğretmenler vs. , kısacası tüm sektörden çalışan bayanlara hizmet vermekte.

 

Kız Öğrenci Yurdu

Canfes Apartman dairenizde tedirgin olmaksızın kalabilirsiniz . 7/24 kamera sistemleri ile binanın görüntüleniyor olması sebebiyle içiniz rahat güvenle yaşayabilirsiniz.

Canfes Apartmanda çalışan bayanlar hariç öğrenci bayanlarda konaklayabilmekte. Binamız konumu dolayısıyla İstanbul’un tüm devlet ve özel üniversitelerine ulaşım kolaylığı da sağlamakta. E5 ‘ e sadece 2 dakikalık mesafede olmakla birlikte kapıdan çıktığınızda da minibüs duraklarına tek bir adımda ulaşabilmektesiniz. Acil bir işiniz mi var ? Evinizden çıkar çıkmaz taksi durakları da hemen karşınızda. Yani Canfes Apartman da bir daire sahibi olmak tamamen ayrıcalıktır.

Share this post