Kültür Üniversitesi’ne Yakın Yurtlar

Kültür Üniversitesi’ne Yakın Yurtlar

Kültür Üniversitesi’ne Yakın Yurtlar

Kültür Üniversitesi, İstanbul‘umuzun merkezinde Ataköy, Şirinevler’de E5 Karayolu mevkiinde bulunur. Ulaşımı çok kolay olan üniversitenin Şirinevler, Yenibosna ve İncirli‘de de kampüsleri bulunmaktadır.

Kültür Üniversitesi’ne Yakın Yurtlar

Üniversitenize yakın apart, yurt, kız öğrenci yurdu veya stüdyo daire, eşyalı  bakıyor ama dolandırılmaktan çekiniyor ya da kiraladığınız yerin beklediğiniz gibi çıkmayacağından endişe ediyorsanız, internet ortamındaki daire fotoğraflarının gerçekliğinden süpheniz varsa sizleri tüm bunlara alternatif direkt sahibinden eşyalı daire kiralama olanağı sunan Canfes Apartmanı ile tanışmaya bekleriz.

Canfes Apartmanı mı??

Canfes Apartmanı, çalışan veya öğrenci bayanlara güvenilir, nezih ve bütçenize uygun kiralama çözümleri sunar. 10 adet dairesi bulunan binamızın tamamı çalışan ya da öğrenci bayanlara kiralanmaktadır. Katlara erişim için kartlı sistem otomatik kapı bulunur ve 7/24 aktif kameralar ile optimum güvenlikli bir yaşam ala

Neredeyiz…

 

Kültür Üniversitesi’ne Yakın Yurtlar

Kültür Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde bulunan eviniz Şirinevler çarşı içerisindedir. Minibüslerin bolca bulunduğu bölgede otobüs, Metro ve Metrobüs’e en uzak mesafeniz 250 metredir.

İstanbul’un neredeyse her yerine ulaşım sağlayabileceğiniz önemli lokasyonlardan biridir.

İletişim sayfamızdan BURAYA tıklayarak Haritaya ulaşabilirsiniz.

ANASAYFA

Share this post