Lüks Apartman Daire İstanbul

Lüks Apartman Daire İstanbul

 

Lüks Apart Daire İstanbul

Lüks Apartman Daire İstanbul

SON DAİRELER ! 1 kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik lüks daireler de konaklama imkanı. Lüks Apartman Daire İstanbul Albaraka Şirinevler şubesi üstü Bayanlara Özel Konaklama !  Şirinevler – Ataköy metro metrobüs istasyonlarına 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde. 24 Saat Sıcak Su – Ev Konforu – Sınırsız Wireless Hizmeti – Ulaşım Rahatlığı – Temizlik Desteği – 7/24 Güvenlik. İletişim için hemen 0(212) 551 19 48 gsm hattını arayın ve sizlerde yaşam alanınızı belirleyin. Bayan Öğrenciler ve Çalışanlar İçin Uygun Ve Lüks Konaklama. Canfes Apartman 34 kişilik kapasiteli güvenceli kaliteli bir hizmetle dairelerini bayan öğrenci ve çalışanlara kiralamaktadır.

Lüks Apartman Daire İstanbul

Lüks Apartman Daire İstanbul Şirinevler’ in en işlek ve ana caddesinde yer almaktadır. Metrobüs durağına 5 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde olmakla beraber bulunduğu konumuyla da  İstanbul’ un önde gelen tüm Üniversitelerine de ulaşım rahatlığı sağlamaktadır.

Lüks Apartman Daire İstanbul

Gece güvenliğiyle güvenilir bir yapıya sahiptir. Kaliteli ve konforlu odalarıyla kiracılarına sıcak bir ev ortamı sunmaktadır. Tek kişilik, 2 kişilik ve 3 kişilik olmak üzere 3 ayrı grupta dairelerimiz mevcuttur. Her dairede bayan kiracılarımızın özel ihtiyaçlarını görmeleri içi banyo ve mutfakları mevcuttur. Lüks Apartman Daire İstanbul Bu alanlardan rahatlıkla sanki kendi evlerindeymiş gibi huzurla bir konaklama sağlarlar.  Eğer sizde “tıpkı evim gibi bir ortam olsun” diyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Binamız  2010 yılında güçlendirme  sonrasında  konforlu, yeni mobilyalar, beyaz  eşyalarla  düzenlenmiş ve  2010 yılının Ağustos  ayında  tüm  çalışan  bayanların, öğrencilerin  güvenle, konforlu  ve  huzurla kalabilecekleri  bir  ev  ortamı sağlayıp  kiralama yapmaya  başlamıştır.

 

Share this post