Nüfus Müdürlüğüne Yakın Apart

Nüfus Müdürlüğüne Yakın Apart

Nüfus Müdürlüğüne Yakın Apart

Her sene KPSS sonuçlarına göre atamaları yapılan yüzlerce devlet memuru çeşitli nüfus müdürlüklerine yerleştiriliyorlar. Bahçelievler, Güngören, Bakırköy, Bayrampaşa, Küçükçekmece, Avcılar ilçe nüfus müdürlüklerine atanan memurların ilk arayışları konaklama ile ilgili ev, apart, yurt, daire, suit, otel, pansiyon, 1+1, 1+0 daire, kız yurdu, çalışan bayanlar için apart, ev arkadaşı, arayışına girmekteler. Buna karşılık özellikle sezon ortası dönemlerde kiralanacak uygun bir yer bulunamamakta.

Nüfus Müdürlüğüne Yakın Apart

Canfes Apartmanı Bahçelievler, Ataköy-Şirinevler mevkiinde ana artere ve toplu taşıma metro, metrobüs, minibüs, otobüs gibi ulaşım imkanlarına yakınlığı, güvenilir, nezih, sakin yapısı ile alternatif konaklama imkanı sunar. Tüm ulaşım imkanlarına 1 ile 3 dakika arasında yürüyerek kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Apartmanımız sadece bayan bireylerin konaklamasına uygundur. 7/24 güvenliği sağlanan, sakin, huzurlu bir ortam olan binamızda çeşitli büyüklüklerde daireler bayan çalışan bireyler için kiralanmaktadır.

Siz de eviniz sıcaklığında güvenilir bir ortam arıyorsanız Hemen Arayın!

 

Share this post