Şirinevler Apart

Şirinevler Apart

Şirinevler Apart 

İstanbul Şirinevler de apart, yurt, pansiyon,ev arayan tüm bayanlara özel konaklama. Canfes Apartman konumuyla tüm hastane, Avm ve üniversitelere rahatça ulaşmanızı sağlar. Çevreyolu, metro ve metrobüs duraklarına 2 dakikalık yürüyüş mesafesiyle sizlere ulaşımda oldukça büyük rahatlık sağlar. Apartmandan çıkınca dilediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Şirinevler Apart 

Canfes Apartmanın diğer apart, yurt,pansiyonlardan ayıran özelliği güvenlikli, sakin ve nezih olmasıdır. Tüm bayanlar Canfes Apartman da huzurla konaklayabilirler. Kendi evinde gibi yabancılık çekmeden dairelerinde vakit geçirirler. Daireler de kiracıların rahatlıkla kullanabilmeleri için çamaşır makinesi, buzdolabı ve ocakları mevcuttur. Kiracılar dairelerinde dilediğince yemeklerini kendileri yaparlar.

Her daire kombiyle ısınır, 7/24 sıcak su ve sınırsız internet hizmeti mevcuttur.

Akşam ise 19:00 dan itibaren sabah 7:00 a kadar bayan gece personeli nöbettedir. Gece personelimiz kiracılarımızın dairelerinde oluşabilecek olası sorunlar da onlara destek olmak, apartman temizliğini sağlamak ve dairelerin çöplerini toplamak için bulunur.

 

 

Share this post