şirinevler çalışan bayana kiralık daire

şirinevler çalışan bayana kiralık daire

şirinevler çalışan bayana kiralık daire

Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul pek çok ilimizden kadınlarımıza da adeta bir istihdam merkezi olmuş durumda. Pek çok firma veya kamu kuruluşu tabi ki İstanbul dışından da personel alımı yapmakta. Farklı bir ilde iş imkanı heyecan verici olsa da bazı zorlukları da beraberinde getirmiyor değil.

İşe başlamadan önce belli bir düzen kurabilmek yeni işinize adapte olmanızı kolaylaştıracaktır. Bu sebeple en önemli sorun olan konaklama ilk çözülmesi gerekenler arasında. Bunun için iş yerinizin hemen yanıbaşında olamasa da enazından İstanbul’un farklı semtlerinden işinize kolaylıkla ulaşabileceğiniz evler aramak zorundasınız. Malum İstanbul trafiğini işe git-geller esnasında hesaba katmalıyız. Bütün gününüz trafikte geçsin istemezsiniz.

Şehrin hangi semtinde olursa olsun oturduğunuz eviniz sadece işinize kolay ulaşım imkanı sağlamakla kalmasa çok daha iyi olur öyle değil mi? Sonuçta pek çok ihtiyaç, sosyal yaşam veya gezip görülebilecek yer var.  Bunun için genelde E5 karayolu civarındaki semtlerde kiralayacağınız daireler bu açıdan çok işinize yarayacak. E5 hattı boyunca Anadolu yakası Söğütlüçeşme’den Avrupa yakası Beylikdüzü’ne kadar uzanan metrobüs ve semtlerin içlerine ulaşmanız için metro ve tramvay hatları veya marmaray hem hızlı hem de İstanbul trafiğinden izole bir şekilde yolculuk etmenize olanak tanır.

Bahçelievler ilçesinin bir mahallesi olan Şirinevler‘de bulunan apartmanımız metro ve metrobüs duraklarına sadece 3 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Bu nedenle pek çok bölgeye ulaşım sıkıntısını kafanızdan çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda bol miktarda iç hat minibüs ve otobüs de ya hemen kapınızın önünden geçer ya da bir iki dakikalık uzaklıktadır.

İş hayatına yeni adım atmış ya da iş değişlikliği nedeniyle il değiştirmiş kadınlar için güvenilir bir yerde ikamet etmek öncelikli kriterler arasında bulunuyor. Eşyalı ve stüdyo bir daire tek kişilik için oldukça ekonomik bir yol olabilir. Aynı zamanda cebi yormayacak bir kiralama süreci ve birebir aracısız iletişim kurma imkanı sayesinde işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Canfes Apartmanı 1+0, 1+1 ya da stüdyo şeklindeki standart mutfaklı ve banyolu daireleri ile tercihen sadece kadınlara kontratlı ve uzun süreli kiralama yapmaktadır. Günlük kiralama için otel ya da pansiyonlar daha net sonuçlar elde etmenizi sağlar. Apartmanımızda günlük kiralama yapılamaz. 

Detaylı bilgi ve randevu için 0212 551 19 48‘i arayabilirsiniz.

Share this post